Teknoloji

Genshin Impact’e Türkçe Dil Desteği Geliyor!

2020 yılında taşınabilir aygıtlar, 2021 itibarıylar da PC ve konsollar için yayınlanan Genshin Impact ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Geliştirici takım tarafından yapılan açıklamaya nazaran oyunun 7 Aralık’ta yayınlanacak 3.3 kodlu güncellemesi, Genshin Impact ekosistemine Türkçe lisan takviyesi kazandıracak. Böylece ülkemizdeki oyuncular için çok daha düzgün bir tecrübe sunulmuş olacak.

Gerçekliği Duyularında Ara, Görünen Her Şey Yalan” ismiyle piyasaya sürülecek 3.3 kodlu güncelleme, sadece Türkçe lisan takviyesinden ibaret olmayacak. Güncelleme ile oyuna “Dehanın Yakarışı” isimli yeni bir kart oyunu eklenecek. Ayrıyeten yeni bir orta kısım de Genshin Impact kıssasına dahil edilecek. Tüm bunlara ek olarak Avare ve Faruzan isimli iki yeni karakter de oyuncuların beğenisine sunulacak. Ve elbette yeni dönem da 3.3 güncellemesi ile resmen başlayacak.

Genshin Impact nasıl bir oyun?

Oynaması fiyatsız bir üretim olarak bilinen Genshin Impact, fantastik bir dünyada geçiyor. Oyunun hem kendine has bir konusu var hem de çevrimiçi çok oyunculu dayanağı yer alıyor. Farklı karakterlerin farklı özelliklere sahip olduğu bir tecrübe sunan Genshin Impact, gerek konsol ve PC’lerde gerekse taşınabilir aygıtlarda büyük ilgi görüyor. İşte bu oyun artık Türkçe lisan takviyesine de kavuşacak.

Genshin Impact sistem ihtiyaçları:

Minimum:

İşletim SistemiWindows 7
İşlemciIntel Core i5 ve eş değerleri
Bellek8 GB RAM
Depolama30 GB
Ekran KartıNVIDIA GeForce GT 1030

Tavsiye Edilen:

İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel Core i7 ve eş değerleri
Bellek16 GB RAM
Depolama30 GB
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1060

Genshin Impact inceleme yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu